Kategori

“Çeviri: Pardûzi Timur
Arkeolog olan Kalidasan(Prakash Raj) ile dublaj sanatçısı olan Gowri yanlışlıkla gerçekleşen bir telefon görüşmesi sonucu konuşmaya başlarlar. Buluşmaya karar verdiklerinde ise özgüven eksikliklerinden dolayı kendileri yerine başkalarını buluşmaya gönderirler. Yanlış anlaşılmalarla başlayan sevgilerini acaba koruyabilecekler mi?”

Un Samayal Arayil izle

Yorum Ekle

spoiler butonu

 1. ozlem_ist dedi ki:

  İstanbul sultanahmette Dubb İndian, Taksim’de İndia Gate ve Delhi Darbar yan yana, Beşiktaşta Tandoori, Beyoğlunda Tac Mahal var tavsiyem Dubb İndian.

 2. Rüya dedi ki:

  Nerde bu restorantlar rica etsem yazarmisin

 3. ozlem_ist dedi ki:

  Hem romantik hem komedi hemde dram yüklü muhteşem bir film olmuş. Prakash Raj kesinlikle daha çok başrollerde oynamalı bu rolü genç biri yapamazdı film ona cuk oturmuş 🙂 Yaşı ilerlemesine rağmen evlenmemiş insanların dramı büyük. Yemek konusuna gelince hint yemeklerine bayılıyorum fırsat buldukça hafta sonları dubb indian ve delhi darbar hint restoranlarına gidiyorum samosa, pakora, pani puri ve chicken biryani mükemmel yapıyorlar. Kesinlikle filmi izleyin ve izlettirin hayata dair çok şey var.

 4. Burcin33 dedi ki:

  filmi çok beğendim akıcıydı eğlenerek izledim Prakash Raj çok sevdiğim bir oyuncu zaten mutlaka izleyin 109

 5. Requim dedi ki:

  Aynı perspektiflerde durmayan sayılı aktörlerden..

 6. Requim dedi ki:

  Genelde raj yan karakterlerinde hep izlemişimdir.İlk defa başrolünde gördüm..
  Eger filmde yan karakterleri bu kadar öne sürmeyip olay kendi etrafında dönseydi daha da farklı olabilirdi.Dram konusunda da hikayesi konusunda da farkı yaşatırdı.Yan karakterleri öne sürmesi ana karakterin hikayesini arka planda tuttuğu anlamına gelir buda iyi değildi.
  Sonuç bölümünü kısa (sıradan) bir bağlama sergilemişler bu pek hoş olmasada

  Genel itibariyle ;7.2

 7. Runaway dedi ki:

  eğlenceliydi izlemenizi tavsiye ederim

Sıralama
Dillere Göre Filmler
Diziler
Haber Kategorisi
sohbet hattıbeylikdüzü escort