Sıkça Sorular Sorular

Sizlere, Bizlere sormuş olduğunuz sorularla ilgili Cevaplarımızı yazacağız. Tek Tek yazmaktansa Toplu halde yazalım ki Artık Bunalmanın son haddesindeyiz.

1 – … Dizinin yeni bölmü ne zaman ?

Cevap : DİZİNİN ÇEVİRİSİ YAPILAMADAN YENİ BÖLÜMÜ VEREMEYİZ. ÇEVİRİ BİTİNCE DE EKLİYORUZ. ÇEVİRMENLER DE BİZLERDE AİLE HAYATI OLAN İNSANLARIZ. SÜREKLİ BİLGİSAYAR BAŞINDA OTURUP DİZİ FİLM ÇEVİREMEYİZ. ELİMİZDEN GELDİĞİNCE ÇEVİRİYORUZ VE BİTTİKÇE EKLİYORUZ.

2 – …. dizinin çevirisi neden ağır gidiyor ?

Cevap : MALESEFKİ HİNT DİZİLERİNİN İNGİLİZCE ALTYAZISINI BULMAK ZOR YA DA İMKANSIZ.. BİZDE RUSÇA VE ARAPÇA ALTYAZIDAN ÇEVİRİP EKLİYORUZ VE BUNUN İÇİN DE ÇEVİRMEN SAYIMIZ OLDUKÇA YETERSİZ.

3- …. Vip üye olamıyorum ?

Cevap : VİP ÜYELİKLER İÇİN SİTE ÜZERİNDEN DEĞİL FACEBOOK ÜZERİNDEN ÇEVİRİSİ YAPILAN DİZİLERİN SAYFA ADMİNLERİ İLE İLETİŞİME GEÇMENİZ GEREKİR. BİZ ONLARIN REFERANSLARIYLA VİP ÜYELİKLERİ AKTİF EDİYORUZ.

4 – …. Vip üye olduğum halde dizileri izleyemiyorum ?

Cevap : VİP ÜYE İSENİZ VE HALA DİZİLERİ İZLEYEMİYORSANIZ GENEL BİR PROBLEM OLMADIĞI SÜRECE KULLANDIĞINIZ CİHAZLA YA DA BAĞLANTINIZLA İLGİLİ BİR SORUN VAR DEMEKTİR.  GENEL BİR SORUNDA ZATEN MÜDAHALE EDİLİR AMA HER KESİN BİLGİSAYAR TABLET YA DA TELEFONUNA GİRİP BAKAMAYIZ.

5 – …. Altyazı çok silik,  video çok kalitesiz

Cevap : SİZLER İZLERKEN RAHATSIZ OLMAYIN DİYE TIKLADIĞINIZDA REKLAM AÇTIRAN SİTELERE YÜKLEMEMEYE GAYRET EDİYORUZ. BUNUN İÇİN DE DAİLYMOTİON SİTESİNİ KULLANIYORUZ. BU SİTE SİZİN BAĞLANTINIZA GÖRE VİDEONUN KALİTESİNİ AYARLAR. BAĞLANTINIZ DÜŞÜKSE ALTYAZI DA VİDEO DA KALİTESİZ GÖRÜNÜR. SAĞ ALT KÖŞEDE HD YAZAN YERE TIKLAYIP VİDEONUN KALİTESİNİ YÜKSELTEBİLİRSİNİZ.

6 – Vip üyeliğe ne gerek vardı ? Yapmasaydınız rahat rahat izleseydik

VİP ÜYELİĞİ BİZ RAHAT EDELİM YAPMADIK. SİZ RAHAT RAHAT İZLEYİN DİYE YAPTIK. BİZİM VİP ÜYELİKLERLE İLGİLİ BİR ÇIKARIMIZ KAZANCIMIZ YOK. DİZİLERDEKİ TELİF HAKLARI NEDENİYLE SÜREKLİ SİLİNEN DİZİLER VAR VE MALESEF BU BİZE VAKİT KAYBETTİRİYOR. BİR BÖLÜMÜ ONLARCA DEFA YÜKLEYİP EKLEMEK BUNALTICI OLUYOR.

Farklı sorular geldikçe yenileyeceğiz. Yukarıda cevapladığım şekilde sorular gelirse neden cevaplamadınız diye gönül koymayın.