Jaguar (2016) izle
5.07

Jaguar (2016) izle

Kategori

Genç bir tıp öğrencisi olan Krishna, uyanık bir güç olarak yozlaşmış güç rakamlarına karşı saldırır ve arkadaşının kız kardeşinin bir üniversite öğrencisi olarak sevgisini kazanmaya çalışırken babasının adaletsizlik ölümünü tarif etmeye çalışır.

Yorum Ekle

spoiler butonu

 1. Serkan ŞENOĞLU dedi ki:

  Eskisi gibi alla arjun filmlerini indirip izlemek istiyorum.rica ederim

 2. Serkan ŞENOĞLU dedi ki:

  Lütfen admin eskisi gibi indirme butonu bırakabilirmişim.Evde büyük ekranda indirip izlemek istiyorum

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar yakında bunun için bir çalışma yapacağız.

 3. derman dedi ki:

  Filmde ne ararsan var eglenceli aksiyon ask cok iyi ya cerezlik film tesekkurler admin eline saglik devam boyle birde ondirme linki gelse super olur

 4. BBSGENEL dedi ki:

  filme yorum yapa bilirmisiniz

  1. sss dedi ki:

   flim konusuyla süper izlettiriyor tek eleştirim başrol oyuncuları hem erkek hem kız başrolu hak etmedikleridir daha güzel yüzler oynayabilirdi ama izleyin kesinlikle pişman olmazsınız.

   1. SAMSUNLU0555 dedi ki:

    kesınlıkle haklısın kıza bırsey demıyecem başrol oyuncusu nasıl bu l tıple başrol oynuyor aklım almıyor ben tıpsız başrol oyunucular fılmlerını ve dızılerını ızlemem konusu güzel bıle olsa ben ılkbasda resımdkı vıshal zannetıp sevınııstım frakmandakı aktörü görünce bu aktörün tıpsızlıkden 6 cezası var hıc başrol oyuncu kadın olsun erkek olsun güzel ve yakılıkla olacak shaktı arora vıvıan namıt khanna zaın ımam bu benzer aktörler gıbı

 5. sss dedi ki:

  sayın admin mümkünse yazılar eski tarzda olsun en son yüklediğiniz flimlerde yazılar küçük okuyamıyoruz

Sıralama
Dillere Göre Filmler
Diziler
Haber Kategorisi
Değerli arkadaşlarımız, birkaç gündür sitemizde çıkan adult içerikli reklamlar yüzünden hepinizden özür diliyoruz. Reklamcı kuruluştan ayrıldık böyle bir reklam artık çıkmayacaktır.
++
sohbet hattısohbet hattısohbet hattıistanbul escort