Yeni Eklenen Haberler

 • Sizin için yenileniyoruz

  Merhaba Arkadaşlar,   Sitemize uzun zamandır bazı nedenlerden dolayı içerik ekleyemiyorduk ve sizleri bekletmek bizi üzüyordu. Sitemiz yeni bir yenilenme aşaması içerisinde, çok yakında yeni temamızı sizlere sunmaktan keyif alacağız. Artık düzenli olarak film ve diziler eklenmeye devam edecek, desteğiniz için teşekkürler!   Aklınızdaki tüm soru ve önerilerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.    

 • Önemli Duyurudur

  ÖNEMLİ DUYURUDUR

  Edit; Arkadaşlar Sitemizde şu an tüm dizi bölümleri ve filmler yüzde 70 iyileştirilmiş günlük yeni gelen film eklenılmeye başlanmıştır ” Admin ”

  Sevgili ziyaretcilerimiz ve sitemize bir an olsun desteğini esirgemeyen sevgili üyelerimiz…. Siteyi biz 2 ay kadar önce aldık amacımız size çok ama çok iyi hizmet vermek herkesden önce güncel hint dizi ve filmlerini çok iyi şekilde size sunmaktı . Ancak gerek sitemize ” bizi çekemeyen ” şahıslar tarafından gerçekleştirilen saldırılar, gerek teknik sorunlardan ötürü size hizmet veremedik bu esna da bizlere sövenler kötüleyenler ve başka sitelere gideriz diye tehdit edenler bile oldu . Biz kimseyi sitemizde hiç bir şekilde zorla TUTMAYIZ gitmek isteyen gider …. Tüm piyasadaki film sitelerinden daha farklı kendine has misyonu ve ziyaretcisi olan sitemizi yarından sonra BOMBA gibi aktif edeceğiz bunun SÖZ ünü sizlere veriyoruz. Sizden ricamız bu süreç esnasında bizlere destek olmanız . Sizlerin güzel yorumları bizlere tamamiyle gaz verecektir . Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz ….

  htpps://hdhintfilmleri.com Ekibi …. !!!

 • John Abraham ’ın Parmanu filmi 4 Mayıs’ta değil, şimdi 25 Mayıs’ta çıkacak!..

  Parmanu’nun yapımcıları; filmi üç kez erteledikten sonra, son olarak 25 Mayıs’ta filmlerini yayınlamak için karar verdiler…

 • Race 3 filminin fragmanı, Marvel’in Avengers: Infinity War filmi ile birleştirilebilir!..

  Artık Salman Khan özgür… Ve yapımcılar, Race 3 filminin tanıtımını yapmak istiyorlar.

 • Karan Malhotra’nın gelecek projesinde Sanjay Dutt, Ranbir Kapoor ve Vaani Kapoor mu rol alacak?

  Karan, yakın geçmişte Agneepath, Brothers filmlerini yapmıştı ve gelecek filmi henüz bir unvan kazanamadı…

 • Bollywood’un ünlü yıldızı Salman Khan hapse atıldı!..

  Bollywood’un ünlü yıldızı Salman Khan, nadir bulunan antilopları avladığı için hapse atıldı!..