ARAMA ROBOTU

Ranveer Singh Sakatlandı

Sevilen aktör Ranveer, bu ve önümüzdeki yıl yayınlamak için planlanan ilginç bir film dizisine sahip…
Ranveer Singh'in sözcüsüne göre; Padmaavat filmi ile dikkatleri üzerine çeken yıldız, son zamanlarda bir futbol maçı oynarken omzunu zedeledi:
__“ Ranveer Singh bir futbol maçı sırasında omzunu zedeledi ve en az 1 ay boyunca aşırı zorlanmaması gerektiği söylendi. Ancak Ranveer herhangi bir mola vermedi ve çalışma programına göre Gully Boy filmi için çekim yapmaya devam edecek… ” dedi.
Singh 2018 IPL açılış töreni için tüm performans göstermeye hazırlanıyordu… Ancak, oyuncu omuz zedelenmesine maruz kaldığından ve doktorlar onun dinlenmesini tavsiye ettiğinden, sahnede yer almaktan vazgeçebilir…
__“ Ranveer, bir veya iki gün içinde ona tavsiyede bulunacak doktorlarla, bu yılki IPL açılış töreninde performans gösterip gösteremeyeceği üzerine istişarede… ” diye de ekledi.
Ranveer'ın elinde Gully Boy (2019), Simmba (2018) ve 83 (2019) gibi filmleri var…
Sağlığına bir an önce kavuşmasını diliyoruz… 
ZannyShah

Bollywood Fan Türkiye

 

Açıklama

10 kez izlendi.

Sevilen aktör Ranveer, bu ve önümüzdeki yıl yayınlamak için planlanan ilginç bir film dizisine sahip...
Ranveer Singh'in sözcüsüne göre; Padmaavat filmi ile dikkatleri üzerine çeken yıldız, son zamanlarda bir futbol maçı oynarken omzunu zedeledi:
__“ Ranveer Singh bir futbol maçı sırasında omzunu zedeledi ve en az 1 ay boyunca aşırı zorlanmaması gerektiği söylendi. Ancak Ranveer herhangi bir mola vermedi ve çalışma programına göre Gully Boy filmi için çekim yapmaya devam edecek... " dedi.
Singh 2018 IPL açılış töreni için tüm performans göstermeye hazırlanıyordu... Ancak, oyuncu omuz zedelenmesine maruz kaldığından ve doktorlar onun dinlenmesini tavsiye ettiğinden, sahnede yer almaktan vazgeçebilir...
__“ Ranveer, bir veya iki gün içinde ona tavsiyede bulunacak doktorlarla, bu yılki IPL açılış töreninde performans gösterip gösteremeyeceği üzerine istişarede... " diye de ekledi.
Ranveer'ın elinde Gully Boy (2019), Simmba (2018) ve 83 (2019) gibi filmleri var...
Sağlığına bir an önce kavuşmasını diliyoruz... ❤
ZannyShah
Bollywood Fan Türkiye
 

Ranveer Singh bir futbol maçı sırasında omzundan hasar aldı ve bu nedenle IPL açılış töreninde sahnede olmayabilir…